2018 BMW X 4 Ve BMW Diğer Modelleri Karşılaştırma

BMW tutkunları için bu sefer 2018 model BMW X4 geliyor. Hem Avrupa’ da hem de Türkiye2 de araçlarda en fazla tercih edilen markaların başında BMW gelir. Özel tasarıma sahip modelleri ve yüksek motor performansı ile insanlara bir arabadan daha da fazlası sunulur.

BMW her geçen gün araçlarındaki tasarımı daha da üst seviyeye taşımayı planlıyor. Bunun için de yeni üreteceği araçların farklı tasarımlarını gizliliğe dikkat ederek gerçekleştiriyor. Ancak üretilmesi için çalışmaların başlandığı BMW X 4’ ün test sürüşlerinden ilk görüntüler de elde edilir. Araçlar kamuflajlı olarak yayınlansa da incelemeler soruncunda BMX X 4’ ün hangi özelliklere sahip olabileceği ortaya çıktı.

BMW X 4 Özellikleri

2018 model BMW X4’ ler ile ilgili özellik ve fiyat bilgisine sifiraracal sitesinden sahip olabilirsiniz. Sıfır araçların lideri olan siteden, araçlar ile ilgili merak ettiğiniz tüm özellikleri inceleyebilirsiniz. Bunun için siteyi incelemeniz yeterlidir. Sıfır araç konusunda size ne adar faydalı olduğuna kısa sürede şahit olabilirsiniz.

BMW X 4 modeli incelendiğinde mevcut BMW modelleri bir takım farklar olduğu gözlemlenir. Kamuflajlı da olsa bu farklılıkları gözlemlemek olanaklıdır. Öncelikle BMW X4 ile markanın logo yerinde değişiklikler olmuştur. Şu an satışta bulunan tüm BMW modellerinde; araç logosu ayna ile aynı seviyede bulunurdur. Ancak BMW X 4 bu logo yeri özelliğinden vazgeçer. BMW X 4’ te aracın logosu kapı kolu ile aynı hizada bulunur.

BMW X 4 Farlılıkları

BMW X 4 test sürüşü aracı incelendiğinde logo dışında farklı özellikler ile de farklılık oluştuğu gözlemlenir. Özellikle arka ve tavan çizgiler incelendiğinde; klasik BMW modelinin bulunmadığı ortaya çıkar. Bu aracın BMW Coupe modelinden uzaklaşarak Fastback modeline yakınlaşacağı fark edilmiştir.

BMW X 4 modelini diğer BMW modellerinden ayıracak bir başka özellik ise far yapısıdır. Yeni modelin far yapısı Mercedes GLC far yapısına benzemektedir.Sifiraracal adresinden tüm farlılıklara siz de ulaşabilirsiniz. BMW’ nin diğer modellerinden farklı şekilde tasarladığı X 4 özellikleri size sitemiz aracılığı ile sunulur.

BMW X 4 modeli hem benzinli hem de dizel seçenekleri ile BMW tutkunları ile buluşacak. Bu sayede herkesin kendi ihtiyaçları doğrultusundaki seçeneğe ulaşması sağlanır. Ayrıca modelde 4 çekişli ve arkadan çekişli özellikler de eklenecektir.

Yazar hakkında Tüm iletileri göster

canercan98

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *